خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تجلیل از دکتر گنجی و دکتر سرندی؛از پیشکسوتان علم روانشناسی ایران

  نخستین همایش”سبک زندگی، نشاط اجتماعی ، توسعه پایداربا حضور اساتید مجرب و چهره های شاخص علم روان شناسی در سالن همایش های دانشگاه پیام نور جلفا در منطقه آزاد ارس برگزار و از مقام علمی دکتر گنجی و دکتر سرندی از پیش کسوتان علم روانشناسی ایران تجلیل بعمل آمد.

  به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، این همایش یکروزه با هدف تبیین و ترویج نیازهای جامعه برای دستیابی به جامعه توسعه محور برگزار شد.
  در ابتدی این همایش که به همت سازمان منطقه آزاد ارس و موسسه روانیاران ارس ترتیب داده شه بود، دکتر منصور بیرامی استاد روان شناسی دانشگاه تبریز به بررسی مباحثی در رابطه با چگونگی دستیابی به نشاط اجتماعی در جوامع مختلف و شناسایی نقاط ضعف و قوت در روحیه و کالبد انسان ها پرداخت.
  در ادامه دکتر سرندی از دیگر اساتید حاضر در این همایش لازمه تحقق توسعه پایدار را آرامش اجتماعی و توجه عمومی به این مسئله عنوان کرد و افزود: عدم توجه به بیماری های اجتماعی تلاطم اجتماعی بوجود می آورد.
  دکتر سرندی با بیان اینکه برای دست یابی به جامعه توسعه محور و با نشاط باید ابعاد مختلف مادی و معنوی انسان ها را مورد توجه قرار داد گفت: در صورتیکه نامتعادل های روحی و روانی انسان ها به تعادل تبدیل شود توسعه پایدار محقق می شود.
  وی اصلاح نگرش ها نسبت به جامعه و دنیای پیرامون را عامل مهمی در ایجاد شادی دانست و گفت: در ایجاد شادی و نشاط اجتماعی نگرش افراد نسبت به واقیت ها مهم است.
  در بخش دیگر این همایش دکتر حمزه گنجی گرگری مولف و مترجم کتب روان شناسی مباحث خود را با موضوع خلاقیت و نقش آن در نشاط اجتماعی و توسعه پایدار آغاز کرده و گفت: خودباوری و راهکارهای عملی تغییر سبک زندگی به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و تحقق توسعه پایدار باید در جامعه مورد توجه قرار گیرد.
  همچنین قدردانی از پیشکسوتان علم روان شناسی ایران “ دکتر حمزه گنجی گرگری و دکتر پرویز سرندی” از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود.


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دکتر ,اجتماعی ,توسعه ,نشاط ,همایش ,جامعه ,نشاط اجتماعی ,روان شناسی ,توسعه پایدار ,منطقه آزاد ,دکتر سرندی ,تحقق توسعه پایدار ,
  تجلیل از دکتر گنجی و دکتر سرندی؛از پیشکسوتان علم روانشناسی ایران

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده